HLEDAČKY

Celá série – Behemoth (3dílná hledačka)

Získejte kompletní herní sérii hororové hledačky Behemoth a chopte se své šance poslat Ďáblovo sémě zpět do hlubin temnoty. Do samotného pekla! Behemoth však není démon, kterému můžete čelit s křížem v ruce a modlitbami na mysli. Máte-li uspět, musíte být lstivější a bystřejší než on. Procházejte desítkami graficky úchvatně zpracovaných lokací, hledejte předměty, jež by vám mohly pomoct překonat překážky, a snažte se je správně využít. Během pátrání po stopách a řešení logických hříček na vás bude působit ponurá atmosféra a mrazivá hudba. To abyste ani na vteřinu nezapomněli, jak mocnému a temnému protivníkovi čelíte. Dva z dílů jsou ve sběratelské edici, v nichž se můžete pustit do řešení dalších hádanek, neboť příběh pokračuje!

Sběratelská ediceBehemoth 1
Profesor Ashmore měl asi největší zásluhu na tom, že jste i přes nepřízeň osudu prožili šťastné dětství. Staral se o vás jako o vlastní dítě, i když jste svou pravou rodinu nikdy nepoznali. Brzy však nastal čas vydat se do světa na zkušenou, a tak i vy opouštíte svůj jediný domov. Od té doby uteklo už mnoho let.
Když v tom jednoho dne začnete mít neodbytný pocit, že se profesorovi přihodilo nějaké neštěstí. Neprodleně vyrážíte zpět na cestu domů. Zde se jen potvrdí vaše nejčernější obavy. Profesor již není mezi živými. Nicméně váš šestý smysl vás varuje, že milovaný profesor rozhodně nezemřel přirozenou smrtí. Vydáváte se proto pátrat po jeho osudu. Dokážete zjistit, co se profesorovi stalo a co skutečně způsobilo jeho smrt? Zahrajte si na detektiva v této zábavné hledačce! Překonejte všechny hádanky a vyřešte úkoly, které na vás při odhalování příběhu čekají. Pojďte s námi prožít tento neuvěřitelný příběh!
Navíc ve sběratelské edici
Po odvrácení hrozby příchodu nezkrotného démona Behemotha na náš svět upadá hlavní hrdinka do kómatu. Ocitá se v prapodivném snu a zjišťuje, že je jen jedna cesta pryč skrze nekonečnou řadu dveří. Za každými z nich se nachází jedna její noční můra.
 

Behemoth 2 – Pomsta
Je to již dvacet let, co se z hlubin temnoty zjevil Behemoth. Následovala strašlivá bitva, na jejímž konci zůstal poražen. Číhal v srdci samého pekla, kam byl uvržen za pokus uloupit a ovládnout náš svět. Čerpal zde svou černou sílu, aby se mohl opět vynořit a páchat zlo. Právě nyní se Behemoth chystá poháněn svým hněvem, na nový a zdrcující útok. Vydejte se do neznáma a zastavte všudypřítomné zlo. Najděte v sobě odvahu, sílu, předvídavost a možná i něco víc.
Užijete si rozsáhlou hledačku, rozlousknete i ty nejsložitější hlavolamy, a především se na dlouhé hodiny zabavíte! 
 

Sběratelská ediceBehemoth 3 – Drtivý úder
„S Behemothem jsem se setkala již dvakrát. Pokaždé nemilosrdně zabíjel. Vždy jsem ho však porazila. A nyní není pochyb, že opět přichází. Tentokrát má dost sil k poslednímu, drtivému úderu…“
Behemoth je zlý a nenávistný… Stejně jako mnohé jiné astrální entity a elementálové. Jsou to otroci zla, kteří spolu s bludnými lidskými dušemi provázejí lidi. Čekají ve skrytu na příležitost. Aby mohli škodit, zasévat zmar a nenávist, tísnit a dusit… a někdy dokonce i vraždit. Zastavte příchod zlé a nenávistné bytosti z astrálních sfér. Nenechte svět proměnit v peklo. Nyní je to jen mezi vámi a Behemothem!
Navíc ve sběratelské edici
Bonusová kapitola je zasazena do období před příjezdem Dawn Ashmorové. Začalo vyšetřování záhadné vraždy a zmizení. Tohoto případu se ujali policisté, Stuart a Brown. V roli samotného Browna prohledejte místo činu, strašidelný dům, a odhalte viníka tajemné vraždy. Pusťte se do případu plného neobjasnitelných záhad a nadpřirozena. Čeká vás napínavé dobrodružství, ze kterého vám bude běhat mráz po zádech. Překonáte svůj strach a vžijete se do role policejního vyšetřovatele?
 

Tady je domovská stránka hry. Zde si zdarma stáhněte 30 minutovou neomezenou plnou verzi hry.

 

 

 

 

 

 

 

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *