HLEDAČKY

Celá série – Zrozena z ohně (3dílná hledačka)

Kompletní ohnivá sága. 
Užijte si všechny hry velkolepé série včetně bonusových epizod a doplňků.
Dohromady výhodněji!
 
 
 

Užijte si “balíček” – celou série Zrozena z ohně včetně nové hry Zrozena z ohně 3 – Temná strana – Sběratelská edice za zvýhodněnou cenu.
 

 
Zrozena z ohně 1 – Sběratelská edice
 

 

 
Do chvíle, než našla vejce v podivné truhle, byla Alice jen obyčejná dívka. Stačil však jen jeden dotek, aby se z vejce vylíhl ohnivý pták a obrátil její život vzhůru nohama. Teď musí opustit domov a čeká na ni dechberoucí dobrodružství překračující hranice lidské představivosti. Najde Alice odvahu překonat všechny nástrahy, které pro ni osud přichystal? 
 
Co přináší sběratelská edice?

Bonusovou kapitolu, ve které se objeví nová hlavní postava
Sbírky, úspěchy, měnící se předměty, bonusové úkoly
Tapety, grafické návrhy, zvukové stopy a další 
Strategickou příručku — vašeho vlastního průvodce hrou 

 
Sběratelská verze hry obsahuje bonusový příběh navíc. Na co se můžete těšit?
V pokračování napínavého příběhu se přátelé Alice vydávají do Údolí stínů. Dcera náčelníka lidu Lesního kmene je totiž požádala o pomoc. Z trhliny v zemi uniká jedovatý plyn a vše živé v okolí umírá nebo onemocní. Bude potřeba nejen zbavit se trhlin v zemi a jedovatého plynu, ale i opatřit léčivý lektvar pro lid Lesního kmene. Pospěšte si, času již není nazbyt!  
Požadavky: Windows, procesor 650MHz nebo lepší, RAM 128MB, DirectX, Grafická karta 32MB. Před zakoupením hry prosím stáhněte demoverzi a vyzkoušejte jí. Pokud vám bude bez problémů fungovat demoverze, bude vám fungovat také plná verze.
 
Zrozena z ohně 2 – Syn nebes a ohně – Sběratelská edice
 

 

Vašeho strýce Colina neustále děsí noční můra o ženě, která ho zoufale prosí o pomoc. Jakoby ji odněkud znal… Jen kdyby tak věděl odkud, hned by mu to celé zapadlo do sebe!
Vydejte se s ním na nebezpečnou výpravu za léčitelem, který mu snad navrátí ztracenou paměť a oživí dávno prožité vzpomínky. Neotálejte – číhá na vás skrytá hrozba…
Společně budete čelit mnohým zkouškám, vyřešíte desítky hlavolamů a nakonec se neochvějně postavíte temné armádě, která ohrožuje celičký svět! Dokážete uspět včas?
A co vás nadchne?

V bonusové hře si zahrajete za jinou postavu
Sbírky, ocenění, přízračné předměty a bonusové hlavolamy
S příručkou pro hru už neuvíznete na žádném špeku ve hře
Tapety, výtvarné nákresy, hudba ze hry a mnoho dalšího

A co na vás čeká v bonusové kapitole? Zlo! Neméně hrůznější a nebezpečnější než to, se kterým jste se doposud setkali.
 
 
Ústřední roli tentokrát převezmou předtím vedlejší postavy Steve a Kiara. Jak záhy zjistíte, Steve už v minulosti dokázal, že není ledajaký poustevník. Přitom vše začalo tak nenápadně… nálezem dívky, jež vyčerpáním a spalujícím horkem omdlela. Co ji k sebevražedné procházce pouští přinutilo? Její vesnici napadl ohromný červ, který všechny obyvatele uvěznil do neprodyšného kokonu! Dokážete červa zahubit dříve, než se Kiařini sousedé udusí anebo než je červ jednoho po druhém spolyká?
Požadavky: Windows, procesor 1650MHz nebo lepší, RAM 2048MB, DirectX, Grafická karta 32MB. Před zakoupením hry prosím stáhněte demoverzi a vyzkoušejte jí. Pokud vám bude bez problémů fungovat demoverze, bude vám fungovat také plná verze.
 
Zrozena z ohně 3 – Temná strana – Sběratelská edice
 
 

 

Zdálo se, že když Alice a její společníci odpálí přehradu a vypustí na vojska Temnoty rozbouřenou řeku, mají vítězství na své straně a zlo je navždy poraženo.
Nic ale není dál od pravdy – prokletý válečník temnoty přežil, a dokonce přivolal hurikán tak silný, že všechny hrdiny pomalu zabil!
Alice se zmatená probouzí na Potemnělé straně Velké rokliny – místa, kam se už po desítky let nikdo neodvážil vkročit.
Jste připraveni putovat s Alicí temnou pustinou, opuštěnými sídly a stanout nakonec v srdci Temnoty? 
Na co se v této dobrodružné hledačce můžete těšit?
 

Na napínavý děj
Na nádhernou grafiku a hudbu
Na jedinečné sbírky předmětů
Na úchvatné hlavolamy  
Na užitečnou příručkou pro hru už neuvíznete na žádném špeku ve hře
Na tapety, výtvarné nákresy, hudba ze hry a mnoho dalšího

A co na vás čeká v bonusové kapitole? 
Ani zde další osud našich hrdinů nenecháme spát! Porážka zla totiž neznamená i nápravu utrpení, které dříve napáchalo – váš lid je pořád v hanebných spárech Temnoty. Přestrojte se s pomocí magie za její služebníky a zachraňte všechny nešťastníky, kteří jsou uvěznění v jedovatých pavučinách. Čas běží, tak neotálejte!
 
Požadavky: Windows, procesor 1650MHz nebo lepší, RAM 2048MB, DirectX, Grafická karta 32MB. Před zakoupením hry prosím stáhněte demoverzi a vyzkoušejte jí. Pokud vám bude bez problémů fungovat demoverze, bude vám fungovat také plná verze.

Tady je domovská stránka hry. Zde si zdarma stáhněte 30 minutovou neomezenou plnou verzi hry.

 

 

 

 

 

 

 

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *