HLEDAČKY

Ďáblova věž – Sběratelská edice

 

 
 
Nemělo jít o nic víc než o idylický výlet dvou sester na legendární horu Ďáblovu věž, ve které podle různých povídaček dlí zlo neskutečných rozměrů.
A to si přímo říká o prozkoumání! Hora ale své tajemství ochotně vydá i sama – brzy nato, co v ní objevíte portál do jiné dimenze, z něho začnou proudit hroziví válečníci vedení ještě hrozivějším vůdcem – mocným ničitelem světů, bohem Sanderionem!
Sanderionův účel návštěvy matičky Země je stejně tak temný, jako jasný – vysát z ní a ze všech lidí na ní energii. Z výletu se tak během okamžiku stává boj o přežití. Dokážete porazit síly zla a spasit sebe i svět před jistou zkázou? Zjistěte to v této zábavné hledačce!
 
Co dalšího si krom poutavého příběhu a úchvatné grafiky můžete užít?

Hromadu sběratelských předmětů: artefakty, drahokamy a jedinečné rostliny!
Ocenění za úctyhodné výkony ve hře!
Exkluzivní výtvarné náčrty, tapety a hudbu!
A příručku, se kterou se nikdy neztratíte!

 
A v bonusové kapitole, která je součástí sběratelské edice, na vás čeká přímo válka bohů! Převtělte se do bohyně Tritty, sestry mocného Sanderiona, jemuž jste zasadili smrtící úder.
Byl ale opravdu smrtící? Sanderion totiž s pomocí svého věrného služebníka opět povstává! Je však zatím příliš slabý, jeho síla je jen nepatrná. A Sanderion to ví. Unesl proto Trittina syna Mylota, ze kterého hodlá vysát jeho božskou moc, aby se mohl stát nesmrtelným a neporazitelným! Váš úkol zní i tentokrát jasně – zachránit Mylota a tím zachránit i svět. Přijmete tuto výzvu?
 
Požadavky: Windows, procesor 2500MHz nebo lepší, RAM 2048MB, DirectX, Grafická karta 32MB. Před zakoupením hry prosím stáhněte demoverzi a vyzkoušejte jí. Pokud vám bude bez problémů fungovat demoverze, bude vám fungovat také plná verze.

Tady je domovská stránka hry. Zde si zdarma stáhněte 30 minutovou neomezenou plnou verzi hry.

 

 

 

 

 

 

 

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *