HLEDAČKY

Krvavá Kassandra – Sběratelská edice

 

 
 
Špatná rozhodnutí a omyly z dob dávno minulých… kolik zla mohou ještě napáchat? A jak silná může být touha vrátit se zpátky v čase a vše napravit? Nechte se společně se Susan, hrdinkou dobrodružství, pohltit vírem stínů minulosti a rozpleťte nitky osudu Kassandry – mrtvé čarodějky, která teď sama rozsévá utrpení a smrt.
Vypravte se do minulosti, objasněte její zkázonosné zmrtvýchvstání a zabraňte, aby k němu došlo v současnosti! Stojí před vámi výzva, kde se na nic nelze připravit a kde nelze cokoliv očekávat. Ani vřelé přivítání dobře známých přátel.
 

Snili jste o cestování časem? Splňte si to!
Všechno souvisí se vším. Tak se nenechte zmást.
Zažijte, jaké by mohly Ztracené země být v jiném časoprostoru.
Nedovolte, aby se zmocnila vlády pavoučí armáda.
Vraťte se zpět na místo činu a napravte chyby.

Sběratelská edice navíc obsahuje bonusovou kapitolu, ve které hra graduje. Na co se můžete těšit?
Pohrajte si s nástrahami času ještě jednou v bonusové kapitole. Šaman Maaron je rozhodnutý zvrátit osud a vytáhnout Kassandru ze spárů smrti, jež na otrávenou čarodějku čeká. Nebude se ale muset pro dobro všech smířit s tím, že dávný střet s pavoučí královnou se Kassandře stane osudným?
 
Požadavky: Windows, procesor 1650MHz nebo lepší, RAM 2048MB, DirectX, Grafická karta 32MB. Před zakoupením hry prosím stáhněte demoverzi a vyzkoušejte jí. Pokud vám bude bez problémů fungovat demoverze, bude vám fungovat také plná verze.

Tady je domovská stránka hry. Zde si zdarma stáhněte 30 minutovou neomezenou plnou verzi hry.

 

 

 

 

 

 

 

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *