HLEDAČKY

Krystaly nenávisti – Sběratelská edice

 

 
 
No teda! Máte pozvání na generální zkoušku nového divadelního představení! Proč toho nevyužít a nepodívat se? Jistě to bude nádhera. Sotva ale překročíte práh divadla, stanete se svědky napadení samotného ředitele. V ten okamžik ještě ani on sám netuší, že za důvodem, proč na něj zaútočila dívka, jež měla být hlavní hvězdou večera, nestojí nic menšího než osobní msta! Netuší, že jde o dceru ženy, jíž před lety vyhodil kvůli křivému obvinění, a ona tak skončila na dlažbě všemi opovrhována. O hladu, bez přístřeší. Spolu se svou, tehdy ještě malou dcerkou žila v otřesných podmínkách, v nichž také zemřela.
Nic z toho nezůstalo zapomenuto, ba naopak. Jak roky utíkaly, nenávist stoupala. Vůči divadlu, vůči řediteli… a dokonce i vůči samotnému císařství! Rozhodla se zneužít svých magických schopností a povolat ze záhrobí celé vojsko temných mágů, kteří kdysi zemřeli v boji proti císařství. Stačí jí najít pouhé dva artefakty, aby se z nenávistného snu stala hořká skutečnost.
Oživí-li temné mágy, císařství se nenávratně obrátí v chaos a prach!
 
Užijte si Krystaly nenávisti naplno!

Sbírejte během hraní také krystaly, za které si kupujte vybavení do laboratoře,
Hledejte sošky divadelních osobností a přízračné květiny
A rozhodně si nezapomeňte užít dech beroucí grafiku a libozvučnou hudbu! 

 
Chytlavý příběh plný zvratů graduje v bonusové kapitole!
Jakmile se vypořádáte s jednou hrozbou, bude na vás v bonusové kapitole čekat další. Neteř císařského rádce unesl jakýsi vlkodlak, který navíc pokousal její matku. Musíte jí okamžitě pomoci, aby se sama ve vlkodlaka neproměnila, a poté zahájit pátrání i po její dceři! Ta totiž není ledajaká – běžně se kouzelné schopnosti v raném věku neprojevují, jenže ona je výjimkou. A to značí velkou sílu! Sílu, po které vlkodlak tak moc touží.
Stopy vás velmi rychle zavedou do strašidelného hvozdu plného všelijakých lapků a jiných pochybných existencí… obrníte se před strachem a najdete holčičku dříve, než ji vlkodlak zabije?
 
Požadavky: Windows, procesor 2500MHz nebo lepší, RAM 2048MB, DirectX, Grafická karta 32MB. Před zakoupením hry prosím stáhněte demoverzi a vyzkoušejte jí. Pokud vám bude bez problémů fungovat demoverze, bude vám fungovat také plná verze.

Tady je domovská stránka hry. Zde si zdarma stáhněte 30 minutovou neomezenou plnou verzi hry.

 

 

 

 

 

 

 

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *