HLEDAČKY

Souboj bohů – Sběratelská edice

 

 
 
Kdo by nemiloval starověký Egypt? Už jenom pro jeho krásu, tajemnost a také… všudypřítomné nebezpečí? Nebudou to však tlející mumie, ani kletby faraónů, čeho se budete bát, ale prastarý démon oděný do hávu smrti! Budete čelit samotnému Sethovi, jenž svou sílu a zrůdnost předvedl už před několika tisíci lety, když zabil svého božského bratra Usira a jeho tělo roztrhal a roznesl po všech koutech Egypta. Jenže tentokrát nebudou v ohrožení bohové, ale celý svět! K jeho ovládnutí stačí získat pradávný artefakt — rukavici boha Hora, Usirova mstitele a Sethova odvěkého soka.
Teď vidí Seth svou šanci v podobě dvou archeoložek — Lily a její tety —, jež rukavici mají. Ani na okamžik neváhá a tetu unáší do svého chrámu, kde z ní a dalších nešťastníků hodlá vysát duši a nabrat tak více síly pro svůj zvrhlý plán… Lila se proto neprodleně vydává na cestu plnou nejen výzev a nebezpečenství, ale také zpět v čase, a to rovnou o tři tisíce let! Pomůžete jí přestát všechny nástrahy starověkého světa, zachránit tetu a udolat zosobněné zlo?
 

Užijte si velkolepé scenérie starověkého Egypta,
Sbírejte na nich hvězdy a diamanty,
Pokochejte se propracovanými ilustracemi či tematickou hudbou,
A pokud si snad nebudete vědět rady, příručka vám kdykoliv pomůže!

 
A co se bude dít v bonusovém příběhu navíc?
Démonické běsnění neustane ani v bonusové kapitole, jen tentokrát zasáhne mezi dva sourozence – Parua a Akiiki.
Parua postihne finanční tíseň a když mu osud hodí do rukou mapu k dávno zapomenutému chrámu plného zlata, má hned jasno. Jenže to ještě neměl ani tušení, že zde po celé věky číhá Seth! Trpělivě čeká na někoho, kdo mu z chrámu získá onu pověstnou Horovu rukavici… Paru se však svou, pro něj typickou, nešikovností stává démonovým rukojmím s jediným požadavkem – nalézt legendární artefakt. Akiiki nehodlá ani tentokrát nechat svého bratra v úzkých a vydává se mu na pomoc do hloubi Amazonského pralesa…
Dokáže Akiiki rukavici najít a zachránit bratra? Nebo na oba čeká záhuba?
 
Požadavky: Windows, procesor 650MHz nebo lepší, RAM 128MB, DirectX, Grafická karta 32MB. Před zakoupením hry prosím stáhněte demoverzi a vyzkoušejte jí. Pokud vám bude bez problémů fungovat demoverze, bude vám fungovat také plná verze.

Tady je domovská stránka hry. Zde si zdarma stáhněte 30 minutovou neomezenou plnou verzi hry.

 

 

 

 

 

 

 

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *