HLEDAČKY

Tajemství ztracené planety

 

 
 
Posádka vesmírné lodi poklidně pluje vesmírem za svým cílem, když tu se stane něco neočekávaného. Náhle se objeví neznámá planeta a ta svou mocnou silou přinutí posádku nouzově přistát. Co je to za podivnou sílu? Kde se tady, a tak náhle, vzala nikým nepopsaná planeta? Volá snad někdo naléhavě o pomoc? Hrozí posádce nějaké nebezpečí? Vydejte se spolu s vesmírnými cestovateli na průzkum podivuhodné planety. Prozkoumejte nikdy nepoznanou přírodu, neznámá zvířata a zvláštní obydlí. Čí byla domovem? Vyhubila je nějaká temná neznámá síla? Potřebují zachránit? 
Pomozte posádce najít odpovědi na celou řadu otázek. Je třeba také opravit mateřskou loď, jinak není možnost návratu. Kudy vede cesta zpět? Podaří se dostat posádku zpět do bezpečí? Spatří ještě vesmírní cestovatelé někdy svou mateřskou planetu Zemi? Hodně štěstí a zdaru na vesmírné plavbě!
 
Čeká vás:

Podivuhodné vesmírné dobrodružství,
Strhující zápletka,
Více než 50 různých lokací,
Řada hádanek a miniher,
Neopakovatelná atmosféra,
Podmanivá hudba 

Požadavky: Windows, procesor 650MHz nebo lepší, RAM 128MB, DirectX, Grafická karta 32MB. Před zakoupením hry prosím stáhněte demoverzi a vyzkoušejte jí. Pokud vám bude bez problémů fungovat demoverze, bude vám fungovat také plná verze.

Tady je domovská stránka hry. Zde si zdarma stáhněte 30 minutovou neomezenou plnou verzi hry.

 

 

 

 

 

 

 

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *