HLEDAČKY

Uvězněný Rhitoris – Sběratelská edice

 

 
 
Obyčejný pracovní den v ještě obyčejnějším muzeu. Přesně tak si to Diana představovala. To by si ale nesměla všimnout strážného, jak si drze odnáší vzácnou mayskou sošku! Diana vůbec neváhá a vydává se zloděje pronásledovat. Honička ji však brzy zavede tam, kam by to rozhodně nečekala – do úplně jiného světa! A co je nejhorší, nikde žádná cesta zpět.
Pomozte Dianě čelit všem výzvám, které na ni čekají v dosud nepoznaném světě plném fantazie, a doveďte ji zpět domů. Nebude to však snadné. Aby se mohla vrátit domů, bude muset vyřešit spoustu záhad a hlavolamů, propátrat chrámy i žaláře, objasnit tajemství starověkého démona obývajícího tajemné sakrální místo, provádět nebezpečné rituály a také získat neobvyklé přátele, bez nichž by byla celá cesta nemyslitelná. Vydejte se hned teď na nejdobrodružnější cestu vašeho života!
 

Zahrajte si hledačky či hlavolamy, kdykoli budete chtít,
Sbírejte senzační odměny za dobrou hru a vylepšete si s nimi herní prostředí,
Užijte si také tapety, výtvarné nákresy, hudbu a videa ze hry,
Se strategickou příručkou ve hře již nikdy nezabloudíte!

A co vás čeká v bonusové části hry? Dovršení příběhu!
Než se ale s tímto světem rozloučíte, čeká na vás v bonusové kapitole ještě jeden úkol, který nelze odmítnout!
Z osady někdo unesl malého kluka. Kdo? Kam? A proč? Právě na takové otázky budete muset co nejrychleji najít odpověď – vše totiž zatím nasvědčuje tomu, že nebohý chlapec poslouží jako oběť pro zkázonosné monstrum! V ohrožení není jen on, ale celý svět. Zachráníte ho včas a odvrátíte nevyhnutelné?
 
Požadavky: Windows, procesor 2500MHz nebo lepší, RAM 2048MB, DirectX, Grafická karta 32MB. Před zakoupením hry prosím stáhněte demoverzi a vyzkoušejte jí. Pokud vám bude bez problémů fungovat demoverze, bude vám fungovat také plná verze.

Tady je domovská stránka hry. Zde si zdarma stáhněte 30 minutovou neomezenou plnou verzi hry.

 

 

 

 

 

 

 

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *