HLEDAČKY

Zármutek mrtvých – Sběratelská edice

 
<
 
 
Váš bratr se chce stát televizní hvězdou! Vyráží proto společně se svou snoubenkou na tajuplné opuštěné hraběcí sídlo, kde prý straší, natočit duchařskou show. Už samotná skutečnost, že jeho bývalý vlastník byl spíše sériový vrah než hrabě, nahání člověku hrůzu. A až uvidíte jeho panství zevnitř, to vám teprve bude tuhnout krev v žilách.
Čeká na vás totiž daleko větší nebezpečí než trouchnivějící schody – zlý duch vypudil z těla vašeho bratra jeho duši, převzal nad ním kontrolu a aby toho nebylo málo, snoubenku chce použít jako schránku pro duši své dcery! Zachráníte je oba? Zhatíte duchovi jeho plány na návrat ze světa mrtvých? Nedovolte, aby tento příběh skončil špatně!
 

Hledejte legendární osobnosti a zjistěte jejich příběh,
Sbírejte tarotové karty a motýly, za něž si pořizujte různé prokleté předměty,
Užijte si exkluzivní výtvarné nákresy, tapety či úžasnou hudbu a mnoho dalšího,
A s herní příručkou se už navíc nemusíte bát, že byste si nevěděli rady

 
A co se bude dít v bonusovém příběhu navíc?
Pokud se ani po takovém dobrodružství nebudete bát, v bonusové kapitole na vás čekají další ozvěny ze záhrobí. Pilot zpravodajského vrtulníku vás žádá o pomoc při hledání dvou parťáků, které před týdnem vysadil na jednom opuštěném ostrově. Od té doby ani vidu, ani slechu. Co je snad ještě zajímavější, v blízkosti ostrova selhává veškerá elektronika!
Ostrov však brzy jasně ukáže, že není tak úplně opuštěný, jak se dosud jevil. Žije na něm stařec, který je naprosto oddaný… duchovi! Duchovi pána, jenž strávil nad budováním sídla na ostrově snad celičký svůj život. Jenže v čase odchodu na onen svět se mu zželelo, že by měl takový kus práce nechat na našem světě – rozhodl se vzít si sídlo s sebou do hrobu! Může vám to znít směšně, ale jeho lačnění po duších, které k takovému rituálu potřebuje, vám hned zmrazí úsměv na tváři. Podaří se vám i tohoto ducha poslat na věčný odpočinek?
 
  Požadavky: Windows, procesor 650MHz nebo lepší, RAM 128MB, DirectX, Grafická karta 32MB. Před zakoupením hry prosím stáhněte demoverzi a vyzkoušejte jí. Pokud vám bude bez problémů fungovat demoverze, bude vám fungovat také plná verze.

Tady je domovská stránka hry. Zde si zdarma stáhněte 30 minutovou neomezenou plnou verzi hry.

 

 

 

 

 

 

 

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *