HLEDAČKY

Zrozena z ohně 3 – Temná strana – Sběratelská edice

 
 
 
 
Zdálo se, že když Alice a její společníci odpálí přehradu a vypustí na vojska Temnoty rozbouřenou řeku, mají vítězství na své straně a zlo je navždy poraženo. Jenže nic není dál od pravdy – prokletý válečník temnoty přežil, a dokonce přivolal hurikán tak silný, že všechny hrdiny pomalu zabil! Alice se zmatená probouzí na Potemnělé straně Velké rokliny – místa, kam se už po desítky let nikdo neodvážil vkročit. Jste připraveni putovat s Alicí temnou pustinou, opuštěnými sídly a stanout nakonec v srdci Temnoty?
 
Na co se v této dobrodružné hledačce můžete těšit?

Na napínavý děj,
Na nádhernou grafiku a hudbu,
Na jedinečné sbírky předmětů,
Na úchvatné hlavolamy,
Na užitečnou příručkou pro hru už neuvíznete na žádném špeku ve hře,
Na tapety, výtvarné nákresy, hudba ze hry a mnoho dalšího

A co na vás čeká v bonusové kapitole? 
Ani zde další osud našich hrdinů nenecháme spát! Porážka zla totiž neznamená i nápravu utrpení, které dříve napáchalo – váš lid je pořád v hanebných spárech Temnoty. Přestrojte se s pomocí magie za její služebníky a zachraňte všechny nešťastníky, kteří jsou uvěznění v jedovatých pavučinách. Čas běží, tak neotálejte!
 
Požadavky: Windows, procesor 1650MHz nebo lepší, RAM 2048MB, DirectX, Grafická karta 32MB. Před zakoupením hry prosím stáhněte demoverzi a vyzkoušejte jí. Pokud vám bude bez problémů fungovat demoverze, bude vám fungovat také plná verze.

Tady je domovská stránka hry. Zde si zdarma stáhněte 30 minutovou neomezenou plnou verzi hry.

 

 

 

 

 

 

 

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *