OBSLUHOVAČKY

Celá série – 12 úkolů pro Herkula (7dílná obsluhovačka)

Herkules je bájný, chrabrý a statečný hrdina z řecké mytologie. Jako nemanželský syn nejvyššího boha Dia a překrásné Alkmény je obdařen nadpozemskými schopnostmi, ale osud ho vystavuje nemalým útrapám a nebezpečenstvím. Herkules zažil spoustu dobrodružství a vy je můžete nyní zažít s ním!
Získejte kompletní set všech 7 dílů budovatelské obsluhovačky „12 úkolů pro Herkula“. Tento balíček obsahuje první tři díly ve standardní verzi a zbývající 4 ve variantě se sběratelskou edicí. Každý z dílů vám přinese dlouhé hodiny pohlcující zábavy. V padesáti úrovních sbíráte potřebný materiál, za něj stavíte a vylepšujete produkční budovy a snažíte se odstraňovat překážky z cest. Jak hrát se naučíte během pár vteřinek, ale umění zdolat všechny připravené výzvy na výbornou si osvojíte až časem. Zatímco hru pochopí i ti nejmenší, bavit bude i největší členy rodiny. 

12 úkolů pro Herkula 1
Poté, co mu temný bůh podsvětí Hádes unese manželku, musí Herkules splnit dvanáct obtížných úkolů, aby ji získal zpět. Je třeba vybudovat nové cesty, vystavět pevné mosty. Hledat skryté nápovědy a postupovat tak vpřed v cestě za záchranou manželky. Celé putování je protkáno bojem s děsivými nepřáteli, kteří ovládají kouzla a čáry vlastní jen nadpozemským bytostem. Pomozte Herkulovi na jeho cestě k vítězství. Snadné to sice nebude, ale zábavné ano!
 

12 úkolů pro Herkula 2 – Krétský býk
Ó jé – to je malér. Herkules se chtěl usadit a věnovat poklidnému farmaření. Při orání pole ho napadlo, že není zrovna nejšikovnější tahat pluh lidskou silou. Vyhlédl si tedy pěkného, silného býka, který by mohl tahat pluh místo lidí. Ale – je tu jedno veliké ALE – tato myšlenka nebyla zrovna po chuti mocné Héře. Ta měla za to, že není zrovna vhodné používat slavného krétského býka (národní symbol!) k tak přízemní práci. 
A začala mela – býk se rozzuřil a na frak dostalo vše, co mu stálo v cestě. Pomozte ubohému – ale sympatickému – Herkulovi dát vše do pořádku. Bude to sice pořádná lopota, ale užijete si při tom tuny zábavy! Tak hurá na Krétu, pojďte si to prožít sami! 
 

12 úkolů pro Herkula 3 – Dívčí síla
Herkules je v nebezpečí. Dostal se do křížku s nebezpečnou stvůrou Skyllou a v lítém zápalu boje si nevšimne, že jí na pomoc přispěchá další zlomocná příšera Charybda. Ta se zmocní Herkula a odvleče si jej do zajetí. Celému dění ale naštěstí přihlíží Herkulova manželka Megara. 
Je to statečná žena, a tak se ihned pouští do boje za záchranu manžela. Megara má k ruce své dva věrné pomocníky a spolu s nimi prochází a plní řadu úkolů, aby se tak dostala až k samotnému cíli a vysvobodila svého miláčka ze zajetí. Staňte se odhodlanou ženou a bojujte za svého manžela!
 

Sběratelská edice12 úkolů pro Herkula 4 – Matka příroda
Poražení bohové zuří a povolali hrůzostrašnou bestii, jež se vyrovná Herkulově božské síle. Bestie zpustošila krajinu a proměnila kvetoucí zahrady v bezútěšnou poušť! Obnovte krásy světa s použitím všeho, co máte — od magických schopností Megary až třeba po požární hydrant! Přijměte pomoc svých přátel a spojenců – krále Midase i Epeia s jeho slavným trojským koněm, abyste zachránili Matku přírodu před zkázou.  
Navíc ve sběratelské edici
Herkules si již myslel, že uzavřením tajemného zrcadla a odhalením proradných Bohů za celou věcí s falešným Herkulovým dvojčetem splnil i protentokrát všechny svoje úkoly. Vzápětí se ale ukáže, že problémy ho následují i tehdy, když se se svou ženou Megarou odebere na dovolenou. Sotva totiž vkročí do lázní, objeví se před ním vejce příšery jménem Skylla, užuž se chystající k vyklubání. Zdá se, že z dovolené opět nic nebude a vy Herkulovi budete muset podat pomocnou ruku, aby to celé zvládl!
 

Sběratelská edice12 úkolů pro Herkula 5 – Děti Helady
Herkules a jeho žena Megara si po dlouhých a urputných letech bojů a odloučení konečně užívají poklidného rodinného života… Když tu jsou vyrušeni mocným bohem války Árem. Ten žádá Herkula, aby stál po jeho boku a bojoval za jeho moc. Ani nesmírné bohatství, kterým by Herkulovi za tuto oběť zaplatil, jej ale nepřesvědčí, aby se opět vrhl do boje. To Ára rozlítí natolik, že se rozhodne Herkulovi pomstít. Áres očaruje všechny děti z Hellady a vytvoří z nich smrtící příšery toužící po krvi. Pomůžete Herkulovi zlomit temné kouzlo, dostat všechny děti zpět na správnou cestu a nastolit opět tolik vytoužený klid a mír? Vaše pomoc je nezbytná! Tak vzhůru do boje proti hlouposti a nenávisti! 
Navíc ve sběratelské edici
Sběratelská edice nabízí o pětinu delší hraní, a to v podobě celé extra epizody s jedním zbrusu novým ostrovem, na němž budete pokračovat v hledání ztracených kostek k poskládání puzzle golema. A až to všechno zdoláte, otevře se ještě jedna speciální bonusová úroveň!
 

Sběratelská edice12 úkolů pro Herkula 6 – Poprask na Olympu
Na Olympu se strhl poplach! Zeus neočekávaně opustil bájný vrchol, a to nevěstí nic dobrého. Kam tak náhle zmizel? Vše nasvědčuje tomu, že byl sám velký Zeus unesen. Herkules a Megara se tak rázem ocitají v příběhu plném napětí a dobrodružství. Příběhu napínavém jako detektivka, kde postupně odhalujete jednu záhadu za druhou. 
Bájný hrdina vyráží se svou ženou na společnou cestu, aby přišli celé podivné záhadě na kloub. A nebude to snadné. Jejich putování vede přes zasněžené vrcholky hor, hluboké vody i rozžhavenou sopku. Pátrání po pánu Olympu bude po celém světě! 
Navíc ve sběratelské edici
I v tomto díle si díky sběratelské edici zahrajete o pětinu déle. Bonusový příběh hry přináší novou epizodu s extra úrovněmi a jedinečnými úkoly pro dovedné hráče. Součástí edice je mimo jiné i příručka s tipy a triky, na co si dávat pozor.
 

Sběratelská edice12 úkolů pro Herkula 7 – Zlaté rouno
Statečný Iáson dostává nelehký úkol. Musí se vydat do vzdálených zemí Kolchidy a zde získat posvátné zlaté rouno. Pomoc žádá od svého přítele, mocného Herkula. Na strastiplnou cestu je třeba vybudovat bytelnou a nepotopitelnou loď Argó. Ta musí proplout všemi tajemnými hlubinami i mělčinami oceánu, aby pak zdárně dovezla hrdiny až do vytyčeného cíle.
Iáson a Herkules však musí vzdorovat i dalšímu nebezpečí. Na palubě jejich lodi se skrývá zákeřný nepřítel. Řešte rébusy, najděte vlastní cestu skrz početné portály, nezalekněte se žádné zjevné či skryté nástrahy. Jen tak získáte zlaté rouno a splníte svůj nelehký úkol.
Navíc ve sběratelské edici
Získali jste zdárně zlaté rouno a oslavili překrásnou svatbu zamilovaného Iásona a Medey. Na novomanžele se však snesla další temná kletba. Je třeba se vydat na nebezpečná dobrodružství, zdolat deset a jeden náročný bonusový úkol a zbavit se bájného artefaktu. Jen tak lze zachránit mladé štěstí a pohodu Iásona a Medey. Vzhůru za dobrodružstvím! Nebojte se ničeho – stejně jako bájní řečtí hrdinové!
 

 
 
 
Zde si prosím stáhněte všechny hry a po instalaci do nich do každé vložte kód, který vám dojde z našeho shopu.

Tady je domovská stránka hry. Zde si zdarma stáhněte 30 minutovou neomezenou plnou verzi hry.

 

 

 

 

 

 

 

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *